Blogování - Úvod

25. září 2011 v 11:47
Tumblr_lqr87ldfd71r1wj66o1_400_large

,,Je to můj blog a můžu si s ním dělat co chci!"

Za ty roky jsem pochopila, že tahle věta je, co se blogu týče, vaše uplně nejoblíbenější. Ale víte co se říká... Komu není rady, tomu není pomoci.


Ikdyž holduju demokracii, pravici a všeobecné svobodě, už jsem dost stará na to, abych pochopila, že nějaké meze musí být, protože bez nich by nic nefungovalo tak, jak má. S blogy je to stejné, věřte mi. Už jsem tu asi šest let. Ale nechci se vám tu teď rozepisovat o tom, kolik jsem vystřídala blogů, nebo jak jsem začínala.

V těhlech řádcích se dočtete o všeobecných užitečných pravidlech. Dřív jsem radila spíše jednotlivým blogům zvlášť. Časem jsem si ale uvědomila, jak často se opakuju a to nemluvím o tom kolikrát už si na mě někdo otevřel pusu, ačkoliv jsem to myslela dobře.

Podíváme se na věci, na které byste si rozhodně měly dát pozor a na věci, které vám budou užitečné.

Najdete tu nejen základy k blogu, ze kterého bude mít čtenář nejen první, ale i druhý a třetí dojem dobrý a měl tak důvod chodit na váš blog znovu a znovu, ale taky se vám pokusím rozumně vysvětlit jak blog dělat tak, abyste na něj měli dostatek času a nepřestal vás bavit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama