Hubnutí: Jak správně začít?

27. září 2011 v 14:32 |  Krása - Tělo

Tumblr_ls6l1kmssd1qbjjdro1_400_large

,,Chci zhubnout."

Hádám, že tohle si možná říkáš často a říká si to hodně lidí. Dokonce si myslím, že každý člověk minimálně jednou za život hubne. Tohle ale potřebuje velkou dávku rozumného uvažování.Pamatuj si, že hubnout musíš výhradně pro sebe. Pro svou spokojennost se sebou samotnou. Pro své sebevědomí. Pro své zdraví..

Nikdy nehubni proto, abys někoho konkrétního začala přitahovat, či proto, že se ti někdo posmívá. Ani proto, že se ti nedaří zapadnout (člověk, který ti stojí za to, abys s ním vůbec ztrácela čas, s tebou mluví proto, jaká jsi uvnitř)...!! Nedělej to proto, aby tě někdo přijal.

Nikdy se nenuť do ničeho, co sama nechceš.

Správně bys měla zhubnout na svou ideální váhu, ale pár kilo navíc opravdu nevadí. Podváha je rozhodně daleko horší!! Pro ten pohled na tebe (teď myslím především kluky a běžné lidi!) a hlavně pro tvé zdraví.

Ještě jednou - ideální váha je pro tebe nejzdravější, je nejkrásnější a ty bys s ní měla být naprosto spokojená. A jestli máš ideální váhu a spokojená nejsi, bude problém jinde a nebo to opravdu nemáš v hlavě v pořádku.


,,Co je to ta ideální váha?"

To je váha, která je pro tebe ve všech směrech nejlepší. Dám ti krásný velký odkaz, kde si svou ideální váhu zjistíš

!! TADY !!

Sjeď trochu níž, vyplň ty dvě kolonky a pak koukni na tabulku.
___________________________________________________________
Možná si některá z vás říká, že tohle všechno přeci dávno víte a jestli ano, jsem za to upřímně ráda a doufám, že se toho držíte. Uvědomuji si, že v blogu jsou především holky a to různého věku a různých zkušenností i vědomostí, různých názorů, pohledů na věc...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monča | Web | 13. října 2011 v 21:35 | Reagovat

Dík za článek. Pěkný blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama