Červen 2012

Upřímnost, závist, nadrženost nebo sexuální umění? Aneb tak trochu fejeton

30. června 2012 v 12:04 Letem světem
Tumblr_lt63lqeekq1qcw1bro1_400_large

Mám vážné dilema. Asi je uplně normální, že do mě někdo šije a rýpe, to má každý. Už dlouho však mám takové nepěkné tušení, že do mě mají co mluvit převážně holky, které se podobají spíše žehlícím prknům, někomu, kdo strčil hlavu do vosího hnízda a nebo třeba dutému sudu. Některé se dokonce podobají všemu uvedenému. Co se kluků týče, tak je vidět, že se snaží především zalíbit svým spolužačkám, což je ovšem prostý trend přetvářky velké části lidí našeho věku. Připouštím, že nemusím být tip všech, oukej, jenže pokud holka není klukův tip, tak si jí spíš nevšímá, než aby jí nějak rozďoubával. Spíše si pokukuje po svých tipech a koketuje s nimi.


Přítel vs. Milenec aneb pokusila jsem se o fejeton

29. června 2012 v 17:03 Láska & Sex
Tumblr_m6c1xwogm01qhg067o1_500_large

(omlouvám se svým pravidelným čtenářům za tu dlouhou odmlku, ale muselo to být)

Teď se všichni moralisti protáhli v židlích a už se těší, jak mi vynadají do děvky, do krávy a kdoví do čeho ještě... Milí moralisti, vypadnětě z mýho blogu! Navždy! (nebo alespoň do té doby, než dostanete rozum)

Všichni totiž máme dříve či později trable s láskou a stejně tak máme sexuální touhy, proto znovu vyzývám všechny; ,,Pojďme i o sexu mluvit stejně uvolněně a od srdce, jak - alespoň doufám - mluvíme o lásce. A vezměme to trochu s humorem, jelikož smích je přeci kořením života =))

(vzhledem ke své délce je tento článek na dva díly)